Matisse Mamada Karar Kıldım Doğru Mu ?

Edato

kedim üç aylık. bir kaç gündür mama araştırıyorum matisse tavuklu yavru kedi mamasına geçmeye karar verdim önce bir deneyip beğenirse 10kg almayı düşünüyorum . fikirleriniz neler ?

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

Matisse proplandan daha iyi. Bir orijen, acana, nd, petcurean yok ama fiyatına göre gayet iyi.

Ece5

Mattisseyi önermem tüy dökümü cok yapıyo ve agız kokuda bilgin olsun

Myers2002

Pro Plan alınmalı bence

pongul

umarım memnun kalırsınız. zaten ufak boy almışsınız, sıkıntı olursa başka denersiniz.

sezind

Matisse başlangıç için güzel bir mama. Sanırım balıklısı da vardı matissenin. Eğer tüy dökümü ile karşılaşırsanız balıklısını da deneyebilirsiniz.

pongul

*ufak boy alacaksınız.