Bozita Çeştleri Arasında Kaldım, Kullananlar Yardımcı Olabilir Mi?

Anket

BOZITA INDOOR & STERILISED GRAIN FREE REINDEER
(12 oy)
BOZITA DIET & STOMACH GRAIN FREE ELK
(7 oy)
Toplam (19 oy)

BOZITA INDOOR & STERILISED GRAIN FREE REINDEER
https://www.bozita.com/cat-food/feline-function/indoor-sterilised-grain-free-reindeer
ile
BOZITA DIET & STOMACH GRAIN FREE ELK
https://www.bozita.com/cat-food/feline-function/diet-stomach-grain-free-elk
arasında kaldım. İki mamadan birini en az birkaç ay kullanmış kişiler yardımcı olabilirse çok sevinirim. Kedim oldukça seçici Acana malesef yemiyor. Brit Care yedi ama çok kötü ishal oldu. ND Mamada mama yedikten 2 dk sonra bütün mama kusma sorunu oluşuyor. Sorunsuz yediği mamalar genelde içinde mısır gluten olan PP RC isimli mamalar. Bunları da vermeye benim gönlüm razı gelmiyor. O yüzden içerik olarak ********** aramaya devam ediyorum.
Kedimin kilo alma eğilimi yok aksine iştahsız. Tavsiyelerinizi bekliyorumm.

17 CEVAP

Palyaco

Bozita 3 ay önce kullandım cok lezzetle yiyordu ama bir tüy dokuntusu yaptı benim kedime iyi gelmedi

Bazı kedilerde tüy dökmüş. Sanırım tavuk sebebi ile. Ama iyi markadır