Kedim Bana Cok Düşkün

rgbostanci

Basliktan yanlis anlaşılmasın duskun olmasinda bi problem yok ben de ona cok duskunum dogdugu gunden beri beraberiz. Ama bu ne derece yaygin onu ogrenmek istiyorum. Yalniz kalmayi asla sevmiyor kapali kapilardan nefret ediyor ozellikle biz o odadaysak. Resmen konusarak bizi disari cagiriyor, uyudugumuzda ve sabahlari uyandirmak icin miyavliyor surekli🥲 ve kendi kendine oynamayi degil de bizim ona top atmamizi ve getirmeyi cok seviyor. Hayatinda kopek gormuslugu yok ama nerdeyse yavru kopegimiz var gibi 😂😂 var mi kedisi boyle olanlar🌺🌺

8 CEVAP

Mamilot

😂😂😂 yavrum yaa.
Benim kedimde benimle yapışık gibi ne bensiz uyur ne yemek yer, asla başka bir odada tek kalmaz😂😂

Superisi814

Böyle kedisi olmayan var mi?

Ben sokakta yürürken arkamda konvoy halinde sokakta besledigim kedilerin hepsi adim adim ilerlemekte.Bir komşunun bahcesine oturmaya onlara görünmeden gidebildigimi saniyim, ilk 5 dakikada bahcenin sagi solu, ağacinin uzerini istila ederler.Sanirim benim koruyucu meleklerim onlar.☺😉

mrcasper

maşallah ne güzel benim kedim kafasına göre takılanlardan ç
ve çok uykucu

mrcasper

maşallah ne güzel benim kedim kafasına göre takılanlardan
ve çok uykucu ama tabi ki onu çok seviyorum

FA

Benimki de aynı asla yalnız kalamıyor.Kendisi her yere gidebilir ama beni görmediğinde işkence ediyorlarmış gibi miyavlamaya başlıyor.Başkasıyla oynamıyor sevmiyor falan bu duruma acayip alıştım.3-4 gün önce ise yarasına mavi sprey sıktım diye önce saldırdı sonra da 2 gün yanıma hiç gelmedi.Hırıltısı yok diye uyayamadım ve başkasının yanına gidiyor diye ne kadar kıskandım anlatamam 😅.Çok pis alıştırıyorlar her şeye asıl artık böyle davranmazsa sen ne yapacaksın bunu düşün🤔

diablerose

benimki de cogunlukla yanimda bitiyor 😍

Elifsu17

Aynen benim de. En derin uykusunda olsa bile ben sessizce odadan çıktığımda uyanır hemen yanıma gelir, gece tuvalete kalktığımda, duşa girdiğimde kapının önünde bekler, kucağımdan inmez.. ben de hiç şikayetçi değilim bebişim o benim 🐈‍⬛💕

dezgicavus

Benimki de takipçi :) sabah gelir yüzümü yalar sırnaşır kaldırır beni, oyun desen aynı ne denesem oynamıyor kendi. Ama ben kapalı kapıya alıştırdım :D ailemde panik atak seviyesinde korkusu olan ve astımı olan 2 kişi var hem onlar için hemde ailem mutfağa girmesini istemediği için alıştı. Ben ders çalışırken odama alamıyorum rahat vermiyor o zaman da küsüp banyoda kapı arkasına yatıyor