İç Parazit Hapı

Trcnoglum

7 aylık sarman kedim için iç parazit hapı kullanacağım veterinere götürüyordum normalde fakat şuan yazlıkta olduğum için uzak ve arabada korkuyor. Hapı alıp kendim vereceğim evde kendi uygulayan var mı? Hangi marka almam gerekir ve ne kadar vermem gerek kedim 2,5 3 kg civarı

2 CEVAP

Mamilot

Bende daha önce kullanmıştım, ama hankisi oldugunu hatırlamıyorum, bir veteriner hekim arayıp danışa bilirsiniz. Vermek bazen zor oluyor ama, kendi için iyi birşeyler yaptıgımızı anlıyorlar galiba, o yüzden fazlada zorlaştırmıyorlar hapı verirken

Dış parazit gibi iç parazit için de damlalar varmış sanırım. İnternette görmüştüm. İsterseni onu da bir araştırın. Uygulaması daha kolay olur hem, tabi etkisi hap ile aynı mı onu bilmiyorum