Tüy Dökümü

ilkiny

Daha önce kullandığınız ve faydasını gördüğünüz biotin çinko içeren tabletler ve ya maltlar var mı? Tüy dökümü için

2 CEVAP

Yukarıdaki kişi proplana başladığını söylemiş. Bence tüy dökme durumu genetik. Ve kedinin değerlerine bağlı. Veterinere danışarak vitamin almanızı öneririm çünkü fazlası gerçekten zararlı. Eğer aşırı bir tüy dökülmesi mevcutsa vetoskin var. Ben kullanmadım fakat adını bir çok yerde duydum. Ya da gimcat olabilir, biotinli olanı.
:)

schemsire

We also have excessive hair loss, it may be allergic, she said to the veterinarian agent, First Feast food is heavy, now we have started proplan, I recommend gimcat multivitamin.