Su Ve Mamasını Geri Çıkardı Kustu ?

Telanurrr

Hiçbir sağlık sorunumuz yok maaşAllah hiç bir şeyi de yoktu gayet güzel oynuyordu fazla atlayıp zıpladığı için mi çıkarttı acaba veterinere yarın gideceğiz zaten yarına kadar beklesem sorun olur mu ?

2 CEVAP

simbakedi

kusmuğunda mama varsa hızlı yediğinden olabilir. kan yoksa ya da halsizlik, ateş, ishal vs sorunlar yoksa yarın beklenebilir bence. eğer hiçbiri yoksa ve mama kustuysa hızlı yediğinden olabilir benimki de kusuyor bazen. gözlemlemeye devam edin zaten yarın da götürecekmişsiniz bir sorun oluşmazsa içiniz rahatlasın diye yarın muayene ettirebilirsiniz

Telanurrr

Çok teşekkür ederim 🙂