Alerjik Kediler İçin Mama

Merhaba kedim 11 aylık bir tekir, sahiplendiğimden beri acana ve nd harici mama kullanmadım. Acana kullandığım zamanlarda deri alerjisi arttı, nd ise kakasından aşırı bir koku ve tüy dökmesi yapıyor. Öneriniz var mı? Tahıllı mamalar tercih etmedim hiç ama acanaya rağmen kedimin alerji olmasını anlamadım..

4 CEVAP

deniznergis

RC yada hılls mamalara bir bakın alerjik mama üreten sayılı firmalardan

Oqrenerde06

Acana benım de kedimde allerji yaptı.

Rgms

Oqrenerde06 nasıl yara yaptı? Geçti mi şimdi. Ben de acana kullanıyorum egzama oldu. Ondan soruyorum.

mrcasper

brit care hypoallergenic serisini deneye bilirsiniz