Kedimin Ağzı Kokuyor.

iamirem6

Kedim yaklaşık 2 yaşında ve ağzı çok kötü kokuyor bir ara gitmişti simdi tekrae başladı mama olarak whiskas kullanıyorum ayni şekil bizim yediklerimizden de veriyorum (yumurta, yoğurt vs.) bunun sebebi ne olabilir. Yanına yaklastikca özellikle kendini yalarken cok yogun bir koku geliyor

8 CEVAP

Benim1kedimvar

whiskas. Kötü bir mama

zehraaozlu

Whiskas iğrenç bir mama. N&d, britcare, golosi, acana, proplan vs bu tür kaliteli mamalardan kullanmanızı öneririm whiskasla devam ettiğiniz sürece kedinizde uzun vadede birçok hastalık belirtisi başlayacaktır acilen değiştirin.

pongul

diş etlerinde de problem olabilir.

Midesinde sorun olabilir

iamirem6

@benim1kedimvar hangi mama iyi peki?

zehraaozlu

Fazla bütçeniz yoksa saydıklarım arasında golosi ve britcare en uygun olanları.

HAY_DOST

Proplan kaliteli değil

TarcinBey

Benim de Fazla bütçem yok ama asla whiskasa bakmam bile çok zararli iç diş parazit ve bir çok hastalığa yol açıyor. market mamasi fiyatinda istiyorsanız pro choice

yavru bakabilirsiniz bende ondan alicam 2 kg 30 lira bi deneyin derim