Dışkı Fotoğrafından Rahatsız Olabilecekler Açmasın

PixiesBalex

arkadaşlar yavrum 3 gündür böyle dışkılıyor dün yaparken kabında miyavladı 3 4 kere ama bugün miyavlamadı bu kabız bir dışkı mı sağlıklı mı pek anlayamadım. Yardımcı olur musunuz?
fotoğraf için özür dilerim .

14 CEVAP

DoraFiko

Kedilerimin ikisindede kaka problemi var biri kabız oluyor biride yumuşak dışkılıyor zaman zaman. Bu fotodaki kala gibi kaka görünce seviniyorum ben 😂 gayet iyi miniğinizin kakası. Kabız olsa böyle tek parça halinde ve parlak yüzeyli olmaz. Yumuşakta durmuyor tam iyi 😊

Esrakutlu

Bana normal geldi

PixiesBalex

teşekkür ederim cevabınız için

6_zeytin

3 gündür demişsiniz ama önceden nasıl yapıyordu tuvaletini?

PixiesBalex

biraz daha yeşilimsiydi kahverengi değildi çok, internette de sağlıklıysa kahverengi olur diyor

6_zeytin

Bende kahverengi olması gerekiyor diye biliyorum veterinere götürmeniz daha doğru şuan yapabileceğiniz eğer kabız ise zeytinyağı sürmek poposuna

Kakası gayet saglıklı duruyor

Mirammur

Mama değiştiyse eğer yada farklı bir şey yediyse dışkılarken tepki verebilir. Ama şu an normal görünüyor.

Renklipati

Kahve rengi zaten doğal olan renk kabızlık ta yok kabız olunca ufak ufak top top yapıyor lar böyle değil

Esrakutlu

Önceden yesilimsi ise yediği bişey dokunmuş olabilir, parazit olabilir. Yavru kedilerde parazit ölümcül olabiliyor. Aşıları düzenli yapıldı mı? Suanki diski sağlıklı gözüküyor ama öncesi için içiniz rahat etmesi adına veterinere danışabilirsiniz.

PixiesBalex

tesekkurler icime su serptiniz , evet ic ff23

PixiesBalex

evet ic dıs paraziti yapıldı

mrcasper

gayet normal yaş mamasına 1tk zeytinyağı katabilirsiniz

Kakası normal duruyor.