Kedimin Cinsi Nedir

merkurkedi

merhaba kedimin cinsini merak ediyorum tekire benziyor annesi Scottish babası British oldugu soylenmisti kırma olabilir mi bilgisi olan yazabilir mi😊

14 CEVAP

AdaCoco

Kediniz tekir kürk desenli bir Scottish Straight. Çok tatlı :)

AdaCoco

Kedinizin yüz yapısı British ve Scottish'lere benziyor. O yüzden Scottish Straight olduğunu düşündüm. Umarım doğrudur tahminim.

cereenpir

bence british shorthair kürkü sadece tekir rengi kediniz tekir değil

mrcasper

tekir

merkurkedi

tesekkur ederim cwvaplariniz için:)

Aysuaks178

Bence kırma çünkü bu ikisinden oluşan yavru genelde gri veya beyaz olur

pablopicasso

Anne baba ne renk? Bu arada çok tatlı. Tüyü kadar ömrü olsun😻😻

AdaCoco

Farklı bir soru olarak yükleyebilirsiniz :)

Yumak3302

Golden tabby british shorthair

schemsire

Golden taby scotish straight

merkurkedi

Anne babasını da fotograf olarak yukleyecegim bu soruya da beceremedim😂

merkurkedi

evet gercekten de golden tabby sanırım tesekkur ederim

nil7

Tekir gibi ama tekir de değil gibi 😁 ama çoook şirin bin kere maşallah ona ömrü uzun sağlıklı ömürler versin rabbim

Ranayilmaz

Tekir zaten bir cins değil sadece kürk desenidir. Anadolu Kedisi diye bir sayfa var orayı okuyabilirsiniz.