Sarımsaklı Maya Tableti Mi, Multivitamin Mi?

pinarcaya

Sarimsakli maya tabletiyle multivitamini ayni anda verirsem fazla olur diye dusunuyorum? Sizce hangisini almaliyim?

7 CEVAP

yasement

Maya tabletleri deri ve tuy sagligi icin iyi oluyor sanirim. Ya da onun yerine biotin iceren bi vitamin tableti ya da macunu da olabilir.

nifito

Ben sarımsaklı maya tabletinin ishale iyi geldiğini okumuştum. Ama ben kedime multivitamin verdim. Hem fiyat olarak daha uygundu hem de önceden multivitamin kullandığım için etkili olacağını düşündüm.

Cotontzu_Siri

Dönüşümlü ilarak ikiaini de kullanın bence.

Cotontzu_Siri

olarak ikisini*

Benim1kedimvar

Kediniz tüy döküyor mu

pinarcaya

Evet.

pinarcaya

Tesekkurler.