Kedimin Cinsi Nedir

merkurkedi

sizce anne ve babası bu kediler mi bir baska soruda sormustum anne ve babasını ekleyemedim o soruya tesekkur ederim simdiden

14 CEVAP

Oqrenerde06

İLLA Anne babaya benzemesi gerekmiyor genlerinde bu renk varsa bu renkte çıkabiliyor misal benim arkadaşımın yavrusu doğum yaptı anne baba griydi çocuklar beyaz doğdu. Bu gibi durumlar normal karşılanıyor mesela daha önce ki ırkların da golden taby rengi varsa bu renk doğabilir keza anne zaten silver rengi baba gri bu renk olabilme olasılığı var . Yavrunuzun cinsi scotish straight golden taby rengidir.

AdaCoco

Kardeşlerinin renkleri nasıl? Biraz garip bu renkte olması. Annesine de babasına da benzemiyor.

Ailurophile

tekir british melezi bir yavru da olabilir bu ikisinin olduğunu pek sanmıyorum cidden benzemiyor çünkü ikisine de

merkurkedi

bilmiyorum bir tane vardı goremedim onu hic

Ixterenett

Tekir british kırması gibi

Silvercalico

Cooook tatli masallah. Alninda M harfi olanlarin kirma oldugunu duymustum. Cokta bilgim yok ama duydugumu soylemek istedim sadece

merkurkedi

bilmiyorum bir tane vardı goremedim onu hic

Zeytinbey

Tekire benziyor daha çok

Zeytinbey

Tekire benziyor daha çok

merkurkedi

tesekkur ederim cevaplariniz için 😊

melist35

kediniz scottish straight, british değil. normalde silver ve blue eşlemeden bu renk yavru çıkmaz ama ebeyevnleri ticked gen taşıyormuş demek. bu yavru tabby olarak geçiyor, kodu da n24. golden değil, sadece tabby

mrcasper

maşallah kediniz çok güzel bir Scottish straight

Rapisa

Çok tatlı bir kediymiş diğer kedilerden daha güzel orjinal tekir 😍

Kediniz çok tatlı. Bence kediniz Scottish Straight.