Erkek Kedime İsim Önerir Misiniz?

alicebrown

rengi beyaz. pamuk ponçik pati tarzı klişe isimler olmazsa sevinirim.

20 CEVAP

oscarto

Zeus

Hedwig verebilirsin. Harry potter kitabında çok güzel beyaz bir baykuş. Kedim beyaz olsaydı kesin verirdim :)

Hilalllllll

biraz garip gelebilir ama ben oğluşumun ismini gizli koymuştum .gizli oğlum diye severdim ama şimdi yok .😪

Feyzakavalci

Shakespeare

simbakedi

casper
ghost (game of thronestan geldi aklıma jon snowun kurtunun adıydı)

Elaaaa345

Merkür veya Şans

Sunshineeee

Leo
Duman
Garfiyld
Kraker
Bulut

Superisi814

Kedilerimden bazilarinin isimlerini paylasiyim , ilham olur belki:
Leo
Theo
Zoro
Kisa( Ruscada kedi demek i ile okunuyor ?
Ares
Zeus
Efes
Aliş
Böcük
Can

Tarcin016

->Peynir
->Sütlaç
->Yalçın
önerebileceğim isimler!

AdaCoco

Leo, Albus, Zeus, Romeo olabilir :)

Lils

Hedwig
Orion
Remy

mrcasper

alex Casper tom

mrcasper

alex Casper tom

mars

Bulut Bey