Beyaz Scottish Foldyavru Kedimin Göz Akintisi Var, Yeni Sahiplendim. Düzenli Silinmemis.

Lokum21

Göz cevresindeki sari kanverengi kekeler nasil gecer herhangi bir ürün kullanmadım, serum fizyolojikle siliyorum ama beyazlamiyor, ayni durumu yasamis olanlar var mi ne önerirsiniz.

3 CEVAP

Ailurophile

benim kedim iki yaşında küçüklüğünden beri var birçok doktora gittim kimi normal ırksaldır dedi kimi çok önemli değil dedi kimi ameliyat dedi sonuç olarak ben de bir çözüm bulamadım iki tane damla kullandım göz solüsyonuyla sildim sürekli tekrar kontrole gittim bir şey yapamayız cerrahpaşa veterinere bi götürün dediler sanırım ırksal olarak akıyor kahverengi olunca ben de endişelenmiştim ama yine de bir kaç veterinere danışmanızda fayda var ben hala silmeye uğraşıyorum

Oqrenerde06

crystalin sprey ile temizleyin enfeksiyon varsa damla kullanın.

Seymaoz5

babası ya da annesi van kedisi mi acaba