Köpekler İçin Tuvalet Eğitimi

Lunasibirya

Merhaba hayvansever dostlarım aranızda yeniyim bir tane Sibirya kurdum var 2 haftalık ona nasıl ve ne zaman eğitim verebilirim bahçede bakacağım sibirya kurdum doğurdu biz 5 tane bekliyorduk ama 1 tane yavruladı ona nasıl tuvalet eğitimi verebilirim şimdiden teşekkürler

4 CEVAP

Cotontzu_Siri

Anne sütünü bırakınca tuvalet eğitimine başlayın. İç mekan için eğitecekseniz eski sorukara bakın. Arama bölümüne tuvalet eğitimi yazın, çıkar.

Cotontzu_Siri

Anne sütünü bırakınca tuvalet eğitimine başlayın. İç mekan için eğitecekseniz eski sorulara bakın. Arama bölümüne tuvalet eğitimi yazın, çıkar.

Lunasibirya

Teşekkür ederim Siri

Lunasibirya

Lütfen cevap :)