Nd Açık Mama Kullananlar

Merhabalar arkadaşlar. Nd kedi mamasını açık olarak aldığınızda ( ya da alanlar) kilosunu ne kadara alıyorsunuz? Şehrimdeki bir petshop dan denemek istiyorum. Bazen olduğundan çok ya da az söylüyorlar onun için soruyorum.
:)

8 CEVAP

Bikilomama sitesinde fiyatlar petshopa görs uygun bakabilirsiniz

rueneal

Ben 1 kilo somonlu kısır ND'yi petshoptan 70'e alıyorum

mrcasper

açık mamaya güvenmeyin

Antalya'da az tahıllıların kilosu 60. Tahılsız olanlar açık satılmıyor. Genelde proplan rc var yogunlukla

Esnzn

n 1 1 . c o m 'da seker_mama dükkanından alıyorum arada. rutini bozmak, farklı tatlar denetmek için. Şimdiye kadar hep hızlı ve taze geldi. kedilerim severek yediler. paketlemeleri de çok iyi. Denemek için bakabilirsiniz.

indovf

Ben petshoptan açık halde alıyorum. Düşük tahıllılar 55, tahılsız 65 lira kilosu

Çok sağolun. Güvenilir mi acaba? Siz alışveriş yaptınız mı?

@mrcasper Sorumu tekrardan okursanız "denemek istiyorum" dedim.
Ne ilgisi var benim sorumla? Demek riski göze aldım ki soruyorum.