Yeni Doğan Yavrumuzun Ayakları Ters

Gamzeuzum

Merhaba arkadaşlar kedim dün doğum yaptı 6 yavrumuz oldu ama birini kaybettik biritsh kızımızın ilk doğan yavrusu zor doğdu sanırım bundan dolayı ayakları içeri basıyor bunun İçin ne yapmam gerek acaba ?

5 CEVAP

edmrcglu

neden kısırlaştırma işte bu yüzden. hemen hekime götürün anneyi de yavruyu da zor bir doğum yaptıysa takviye verirler hayvana en azından.

Veterinere gitmelisiniz?

AdaCoco

Veterinere götürün buradan yardım edemeyiz.

emre3674

Gamze hanım aynı sorunla karşılaştık malesef çözüm buldunuz mu nasıl bir yol izleyebilirim yardımcı olursaniz çok sevinirim

cat_expert

Biraz büyüdükten sonra ameliyat yapılabiliyor fakat her klinik yapmıyor bu ameliyatı ve oldukça yüksek maliyetleri var.