Kedim 11 Aylık Dışarıda Da Kedi Var Annesi Bırakmış Yaklaşık 2 Aylık

hilal34

onu da alayım diyorum alsam kedimle ikisini nasıl alıştırabilirim anlaşabilmeleri açısından ?

5 CEVAP

Goupe

Ben daha önceden böyle birşey yapmıştım ve ilk dememem tabi birşey bilmiyordum. Birbirlerine tıslıyorlardı ve bir anda birbirlerine atlayacaklar diye korkuyordum. İkisinede farklı odalarda kum ve farklı yerlerde mama koydum. Sabah uyandığımda beraber yatıyorlardı. Alışırlar :)

Lunasibirya

Alın ,2 gün boyunca takip edin anlaşırlarsa zaten kalabilir:) ama anlaşmazlarsa sahiplendirebilirsiniz:)

Lunasibirya

Kedinizi daha önce hiç başka bir kediyle yan yana getirdinizmi eğer getirdiyseniz onla arası nasıldı

hilal34

biraz korkuyor başka kedi olunca birbirlerine bakıp saldırır gibi oluyorlar

dollfacepersian

Kademeli alıştırma süreci uygulamanız en iyisi olur. Google yazarsanız konuyla ilgili birçok kaynak bulabilirsiniz