Mama Kararsızlığı

Trcnoglum

7 aylık sarman kedime mystic kullanıyorum yaklaşık 4 aydır bu mamayı kullanıyorum fakat son zamanlarda yemesinde iştahsızlık var normalde günde 1 kaseyi bitirirdi şimdi 3 günde anca sokak kedileri için aldığım mamayı iştahla yerken mystic mamayı yemiyor. Elimde daha 6 kg var bu mama dan yeni mamaya geçmeyi düşünüyorum acaba başka mamayla karıştırıp mı versem yoksa başka mama mı alsam kararsızım. Bütçem kısıtlı bu yüzden mystic fiyatlarında bir mama önerebilir misiniz felicia hariç onu kullandım beğenmedi.

2 CEVAP

simbakedi

kediniz kizginlikta olabilir mi peki benim erkek kedim de bu aralar yemiyor ama kendisi kizginlikta buna bagliyorum. cunku bu yeni mamayi alali cok olmadi ve hep istahla yiyordu.

Lils

Belki sıkılmıştır. Mystici karıştırarak vermeyi deneyin. Severek yemezse sokaktaki canlara verebilirsiniz mystici. Mama olarak golosi önerebilirim o fiyat civarında. Kilosu 30 civarı liraya sanabelle var o da iyi bütçenizi aşmazsa.