Sizce Kedime Sushi İsmini Mi Yoksa Light İsmini Mi Vereyim?

Elaaaa345

Kedim beyaz bir scootish fold.

7 CEVAP

BerenZ

Ne tesadüf biri daha sushi ve light ismini mi koyayım diye soru açmış :)

tyguler

light bence daha güzel

mrcasper

sushi çok güzel bir isim miş aklıma gelseydi kedimin isimini kesinlikle sushi koyardım (kedim beyaz scottish fold)

Puffy2021

Sushiyi kedime koymayı düşünmüştüm . Ama baktım herkes koyuyor , Shaggy koydum ama sushi güzel bir isim

mrcasper

sushi çok güzel bir isim miş aklıma gelseydi kedimin isimini kesinlikle sushi koyardım (kedim beyaz scottish fold)

NSukun

Sushi çok güzel bence

tyguler

@BerenZ aynen tam bir tesadüf xD.