Bonacibo Kedi Maması Kullananlar Var Mı ?

hilal34

Memnun musunuz ?

7 CEVAP

BlindCat

kuzenim tester olarak sipariş etmişti ama kedisi yememiş beyenmemiş

Cotontzu_Siri

Çok kötü.

Miril

Bende numune istedim ilk önce ama kedim beğenmedi

Fabrikaya gezi düzenlediklerini, titiz çalışıldığını, temiz olduklarını, güvenilir olduğunu vs yazanlar vardı. Şimdi durumunuz fazlasını alabilecek kadar iyi değilse kesinlikle market mamalarından iyidir diye düşünüyorum ama gerisi hakkında pek bir şey diyemem. Bende tester sipariş etmiştim de kedim yemedi

Cotontzu_Siri

Pro choice market mamasından daha ucuz. Maddiyat bakımından sıkıştığınız durumlarda kullanılabilir.

Benim1kedimvar

Ben kullandim

sezind

Ben sokak kedilerine veriyorum. Ev kedileri için uygun olduğunu düşünmüyorum.