Beyaz Köpüklü Balgam/Kusmuk?

XPakizee

Kedim tüy yumağı çıkarmaya çalışır gibi öğürmaya başladı ama normalde hiç kusmaz geri yutardı. Tüy yumakları için de malt kullanıyoruz zaten ama bugün beyaz köpüklü balgam gibi bir şey attı, kustu sanırım. Veteriner çok uzakta götürebileceğim bir araç da yok bu konuda bilgisi olan var mı ne yapabilirim?

3 CEVAP

6_zeytin

Önceden kusmuyor yutuyor demişsiniz bu pek sağlıklı gelmedi bana beyaz köpük kusma ilk kusması mı yoksa bundan önce gün için de kustu mu?

Tarcin016

Kusuğun içinde tüy yumağı çıktı mı??

dezgicavus

İç parazit kaynaklı olabilir