Uygun Kedi Ağı Önerir Misiniz

Kedim 2 gün önce balkondan düştü İyi ki 1. Kattaydık veterinere götürdük hiçbir şey olmamış. Güvenlik ağı almayı düşünüyorum ama bizim balkon evimizin 4 tarafını çeviriyor ve en az evin metrekaresi kadar var büyüklüğü. bu yüzden hesaplı bir şey almayı düşünüyorum. Balkonumun bazı taraflarının üstü yok yani iki binayı birbirine bağlıyor. Bu nedenle üst kısmı tamamen boş. Ona uygun bir şeyler önerir misiniz

1 CEVAP

dezgicavus

Pawise nin şeffaf filesi en uygun olanı. Benim balkonumda 8 metre evde kira olunca onu aldım. Fiyat performans olarak gayet iyi. Kedim atladı vs yırtılma falan yok baya sağlam. Şeffaf görüntüsü de güzel :) kurması biraz zor uyarayım :D