Sadece Merak Ettigim İcin Soruyorum

Kayip

Benim üc tane erkek yani ucude ayni anneden kardes kedilerim var dogumundan bu zamana kadar ben baktim ama aile uyelirinide hep gorduler bahcede filanda kaliyorlar ewede girebiliolar merak ettigim konu kedilerim bendenve diher kiz kardesimden baskasina gitmior anneme babama erkek kardesime gitmior komsular gelior biraz sewelim diyor cok korkup kaciolar sadece bana gelior surunuor kucagima yatiolar bu biraz bana gore iyi birsey aslinda ama sizinde kedileriniz boylemi merak ediyorum cewaplarsaniz cok sewinirim simdiden tesekkurler

2 CEVAP

NSukun

Evet aynen öyle kediler için yabancilari sevmez biz evde iki kişiyiz iki de kedimiz var dışı kedim bana gelir erkek kedim eşime onlarda kendilerine göre bir seçim yapıyorlar sanırım

12 yaşındaki kedimiz aile üyelerinden başkasına kendisine elletmez. Ama aile üyelerinden de ayrım yapıyor mesela sadece kardeşimin kucağına gider. Diğer aile üyeleri ayağına gidip sever. Aile dışından zaten aslaa dokundurtmaz kendine. Ama diğer kedilerimiz öyle değil herkese gider. Karakterleri farklı işte