Mama Kabı Hakkında Öneri.

Szrcanx

Arkadaşlar merhaba mama kabı almayı düşünüyorum kedime ne önerirsiniz kim neyi kullanıyor yardımcı olabilir misiniz

8 CEVAP

Renklipati

Ahşap ikili biraz yüksek rahat yiyebileceği ayarda paslanmaz çelik, seramik olanda var dönüşümlü kullanıyorum..size tavsiyem plastik hariç cam seramik ve paslanmaz çelik alabilirsiniz

Puffy2021

https://ty.gl/yca8bo0ot

Bunu kullanıyorum gayet memnunum çelik uygun fiyatlı ve ikili mama ve su için

dezgicavus

Ben 3 lü çelik kaplı kullanıyorum, odunconcept in. Memnunum, 2 lisini tavsiye etmem kase mesafesi yakın benimki ortadaki boşa mama düşürüyor hep :D

Ranayilmaz

Çelik kase kullanıyorum, insanlar için üretilenlerden ;)

indovf

Benim galiba seramik. Fakat ben tekli halde kullanıyorum. İkili olunca suyu patisi ile mamaya sıçratıyor

Mujgan5234

Mama kapları çelik şu kapları cam

moonssalute

Seramik kap sağlıklı seramik olmazsa çelik

orhdoner

Benimkisi ikili ahşap olanlardan Çelik degil seramik arada ben cam da kullanıyorum