Kedimiz İle Yaz Tatili

filmdefilm

Herkese iyi günler dilerim. 2 yaşında dişi bir tekir kedimiz var. Kısırlaştırma operasyonunu geçen yıl yaptırdık. İlk yolculuğumuzu da yine geçen yaz uçakla yaptık. Bu yaz da iki defa yine uçakla yolculuk yapacağız. Geçen seneki yolculuğumuz ara aktarmalar, servis vs toplam 8 saat sürdü. Yani 8 saat kafeste kaldı. Hiç sorun çıkarmadı. Yazlıkta da yine uyumluydu ve halinden memnun göründü. Evde bırakma şansımız yok. Çünkü tatillerimiz en az 1 hafta. Birinde yine yazlığa diğerinde de köye götüreceğiz. Her iki yolculuk da yine en az totalde 7-8 saat sürecek. Yazlıkta deneyimimiz sorunsuz geçmişti geçen yıl ancak köye ilk kez gidecek. Köye de evin başka yine dişi bir kedisi var. Bu ay da doğum yaptı. Endişem hem köydeki arılar, hem de mevcut kedi ve yavruları. Fazla oda var evde ve biz evde değilken daha çok odada zaman geçirir. Evde ilgilenecek insan da var zaten. Tüm bu şartlar göz önüne alındığında ne gibi önlemler almak gereki tecrübenizi paylaşır mısınız. Bu arada veteriner kontrollerii, rezervasyonlar vs tamam artık o konularda uzmanlaştık.

2 CEVAP

Tam olarak soru ne burada ?

filmdefilm

Soru, sondan bir önceki cümle hocam. Tekrar ama bu sefer anlamak için onu göreceksin.