Kumumuz Bitmek Üzere

Nrydiry

Şuan köydeyiz ve miniş yavrumuz için kumu getirmiştik, gece tuvaletini tutmasın diye ("sabah dışarda dolaşıyor dışarı yapar" böyle düşünmüştük) ama sabah da akşam da hep tuvaletine yapıyor. Kumu da az getirmiştim, şuan 2cm kadar kaldı. Köyde de alabileceğimiz bir yer yok, cumaya kadar kedi kumu alamayız, dışarda kum var, ondan alıp bu kedi kumuyla karıştırsam, topaklanır mı yine? Düşüncelerinizi veya alternatif bir fikriniz varsa onları yazarsanız çok sevinirim

4 CEVAP

Palyaco

Tozsuz kısımları toplayıp koyun kurunuz karıştırın idare eder cumaya kadar

Geçici süre olmak kaydı ile dikkatli şekilde bi sorun olmaz

Mujgan5234

Aynı sıkıntıyı bende yaşadım dışarda kum vardı kullandım ama kumu hergun değiştirdim.sıkıntı olmadi

moonssalute

Taşsız toprağa da yapar