Kedim Çok Fazla Kusuyor.

Reyyanhan

Kedim dün akşam 3 farklı yere fazlaca miktar kusmus . Sabah yine aynı şekilde 3 farklı yere kustu. Ve yine kusmaya çalışıyordu ko vet götürdüler . Ben cuma akşamı izmir e geldim . Ve kedim cumartesi akşam ı kusmaya başladı . Arkadaşım a emanet ettim. Yemesi içmesi oynaması iyi dedi. Herneyse vet götürdüler veteriner de kalması gerekiyormus. Serum ve iğne ile tedavi ediyorlar . Kilo kaybımız yok. Kan tahlili iyi çıkmış . Bağırsa k lari dolu olduğu icin dedi vet . Yemek vermiyecek sadece su veriyorlar ve serum . Daha önce bu durumu yaşayanlar var mı ?

8 CEVAP

Benim1kedimvar

Gecmis olsun . biz daha önce böyle bir sey yasamadik umarim yasamayiz da . sizin kediniz de umarim en kisa surede iyilesir

Reyyanhan

Kabız değil kakasını yapıyor . Ama kusuyorda

Benim1kedimvar

Nasil yani bagirsaklari dolu oldugu icin ? Kedim bir kac kere kustu ama yakin araliklarla degil .

Reyyanhan

Benimkisi çok yakın aralıklarla kustu

Reyyanhan

Gece ve sabah. Anlamsızca.. serum ve iğne tedavisi uygulayacaklarini söyledi vet . Bağırsaklarını n bir kısmında tıkanıklık olduğunu söyledi

sezind

Kediniz kabız mı olmuş? Eğer öyle bir durumu varsa keşke veteriner şurup verip eve yollasaymış. Veterinerde daha çok stres altına girecek hayvan. Bağırsaklarda tıkanıklık deyince ben kabız anladım bilmiyorum doğru mu?

Benim1kedimvar

Bende öyle anladım

Cotontzu_Siri

Geçmiş olsun