Bıldırcın

Zehranazz

Kedime bıldırcın yumurtası verebilirmiyim çiğ verirsem eğer parazit yaparmı birde kedimin kilo almasına katkı sağlarmi

3 CEVAP

Bıldırcın yumurtasını bilmiyorum ama somon yağı hem iştah açıp hem kilo aldırıyormuş fakat denemedim ben

Zehranazz

Bilenler cevap yazarsa sevinirim

simbakedi

ben direkt çiğ yumurta vermemelisiniz diyorum yani kedilere çiğ bir şey verilmez et bile. haşlasanız normal yumurtayı onu yer. kilo almasına katkı sağlar mı bilmiyorum eğer somon yağı işe yaramazsa tavuk et balık haşlayıp suyuyla verin 2 günde 1 belki o zaman daha çok yer öyle kilo alır. emin değilim tabi benim kedim olsa alırdı kilo iştahla yiyor bunları çünkü