Acil Ve Önemli

Milovat

Arkadaşlar dışarı çıktığımda çok ac birkac cocuk gördüm. Mama almaya en yakin başgimpaya gittim. Yalniz magic marka yaş mama kalmıştı ve aldım çıktım tabii plastik tabakla birlikte. Daha sonra mamayi vermek icin kapağı acmamla birlikte inanılmaz igrenc bir koku etrafa yayıldı. Tabağa boşalttım be siyahlasmis, icinde deri olan igrenc bir seyle karsilatim. Fotoğrafını ekleyeceğim. Çocukları besleyelim derken zehirleyecektik. Neredeyse... Sakın ama sakın bu iğrenç markayı almayın. Böyle bir şey

9 CEVAP

Renklipati

Okurken ilk aklıma gelen skt mı geçti acaba dedim sonra diğer yazınızı gördüm..bu markayı ilkkez görüyorum o yüzden en bilindik markaları almak gerekiyor demekki ..en azından Alacak olanlar için güzel bilgilendirme olmuş

Milovat

Kesinlikle öyle, bilinmeyen bir şeyi de almayin hatta mümkünse marketten mama almamak lazımmış acı bir şekilde öğrenmiş oldum. Bir anda mamayi incelerken kediler gelince nasıl kacirdigimi bilemedim zaten sikayetvara da yazdım durumu. Bu markanin kendi sitesini veya sikayet edecek yetkili firmasini bulamadım. Reziller!!

Milovat

Böyle bir durum yaşayan arkadaşlar icin izlenmesi gereken yolu da yazayım. Ürünü satın aldığınız magazanin ismini ve açık adresini alin, aldığınız ürünün gıda ise bu skt. Not alın. 174'ü arayın ve şikayetçi olun. Bu tip konularda bilgili olmayan herhangi birinin mamanın bozulmuş oldugunu anlayamayip verebilecegini de unutmayalım arkadaşlar.

Dobbyko

Hayvanlar her şeyi yer mantığıyla onların da canı sindirim, bağışıklık sistemi olduğunu yok sayarak üretim yapan zihniyet ne acı.

Milovat

Dediğim gibi rezil insanlar, bunların denetimden geçmesi gerek böyle bir vurdumduymazlık olamaz diyeceğim ancak hayvanhaklari bizde pek islemiyor, hayvanlar korunamıyor ne yazık ki

Mamalara neden güvenmeliyizin resmi gibi olmuş...deriyi falan geçtim allah bilir neyin leşini koymuşlardır içine. Marketten alacağınız mis gibi tavuk, tavuğu boşverin kıçıkırık sosis bile bundan yeğdir. İyi ki vermemişsiniz.

Milovat

Sinirden yazamamisim böyle bir sey olamaz ya! Son Kullanma Tarihi 2023 olan bir mama bu!

Milovat

Tüketici haklarına, tarım ve gıda hattına, şikayet vara her yere yazdım. Zaten araştırırken gördüm ki ürün hakkında tek bir bilgi yok. Şikayet varda da bir tane sikayet var içinden iğrenç bir kıl yumağı çıkmış. Başgimpa üretici firmanın hatası demiş. Bu ürünü kullanıp memnun olan olduğunu sanmıyorum. Kullanan varsa da hemen bıraksın. Hatta raflardan kaldırılmalı... Bir parça alıp giden bir kedi vardı ben bu mamayı foto çekip çöpe kacirirken hayvan bir anda kusmaya başladı. yalnız bir parça yedi düşünün. Şu an durumu iyi ama yaşadığımız paniği anlatamam. Buraya yazma sebebim de bu. Gören herkes uzak dursun.markete de ürünü raflarindan kaldırmaları icin mail attim. Belki benim yazmamla olmaz ama kendi guvenirlikleri de sarsılır umarım kaldirirlar.

Milovat

Tüketici haklarına, tarım ve gıda hattına, şikayet vara her yere yazdım. Zaten araştırırken gördüm ki ürün hakkında tek bir bilgi yok. Şikayet varda da bir tane sikayet var içinden iğrenç bir kıl yumağı çıkmış. Başgimpa üretici firmanın hatası demiş. Bu ürünü kullanıp memnun olan olduğunu sanmıyorum. Kullanan varsa da hemen bıraksın. Hatta raflardan kaldırılmalı... Bir parça alıp giden bir kedi vardı ben bu mamayı foto çekip çöpe kacirirken hayvan bir anda kusmaya başladı. yalnız bir parça yedi düşünün. Şu an durumu iyi ama yaşadığımız paniği anlatamam. Buraya yazma sebebim de bu. Gören herkes uzak dursun.markete de ürünü raflarindan kaldırmaları icin mail attim. Belki benim yazmamla olmaz ama kendi guvenirlikleri de sarsılır umarım kaldirirlar.