Kedimi Evde Yalnız Bırakacağım

ecekrdg

arkadaşlar 5 günlüğüne şehir dışında olucam her odaya mama ve su koysam 2 tane de kum koysam yeter mi? komşuma kontrol ettiricem ara ara ama bunalıma girer diye korkuyorum

6 CEVAP

ecekrdg

kedim 10 aylık

Komşunuzda anahtar varsa bu güzel eğer aşırı bunalırsa deli gibi miyavlamaya başlıyorlar çünkü. Her odaya mama su koyun ve kapilarin kapnamayacağindan emin olun. yanlışlıkla bir odada mahsur kalmaması için.

bilgealal

yanınızda götürme ihtimali yaratabilseniz keşke

keşke mümkün olsa da komşunuz ziyaret etmeye gittiği zaman ona biraz vakit ayırabilse ; ben nöbet usulü çalışıyorum kızım bazen 24 saat yalnız kalıyor gün sonu eve gittiğimde onu çok canı sıkılmış buluyorum içim parçalanıyor :( canları çok sıkılıyor kesinlikle

ecekrdg

@bilgealal yanimda goturemem cunku tatile gideceğim:((

ecekrdg

komsum zaten kedimin eski sahibi onu da tanir zaman ayirip oynayabilcegini dusunuyorum umarim cok cani sıkılmaz:((