Mantar Mı?

Ayseenur10

Arkadaşlar merhaba sanırım kaşırken bu kadar kanattı. Mantar mı?

7 CEVAP

Hilalllllll

Uyuz başlangıcında olabilir bir üye daha böyle bir soru sormuştu

mantar olabilir ayni belirti benim kedimde de olmuştu. daha ilerlemeden ve yara açılmadan veterinere götürün

Ayseenur10

Teşekkür ederim başlangıçta teşhis ışıkla yapılıyor değil mi? Sürüntü örneğide almışlar mıydı

evet karanlik odada isikla bakiliyor. suruntu ornegi almadilar. zaten benim kedimin mantari ilerlemisti butun yuzu yara icindeydi o yuzden hemen anlasildi. sizden alinir mi bilmiyorum

Sudeckmkc

Mantarın bir çok türü var bazı türlerin tedavisi diğerlerinden daha farklı olabiliyor hekim gerekli görürse sürüntü örneği de alır ama çoğunlukla ışıkla bakıp anlıyorlar hemen

Ayseenur10

Parazitleri tamken uyuz olabilir mi?

Ayseenur10

Tamam teşekkür ederim hepinize