Yeni Bir Kedi Sahiplendim

losive

Merhaba yeni bir kedi sahiplendim dün akşam geldi evimize ama beklediğimden çok çabuk alıştı sürekli koşuşturdu oyuncaklarıyla oynadı uyuya kalmıştı uyandı tekrar oynadı biraz su içti mamasını da yedi ama tuvalete galiba hiç gitmedi yada çok az idrarını yaptı normal midir ? Tuvaletine 3/4 kere koydum patileriyle eşedi kendi de 1-2 girdi eşeledi ama tuvalet yapmadan çıktı. Bir de sürekli yere yatıyor sevdirmek için kendini ama sevince elimi yakalayıp ısırıyor sevdirmiyor nedendir

4 CEVAP

yavrunuz kaç aylık küçükse kendi kendine tuvaletini yapamıyor olabilir.

losive

2 aylık sahiplendiğim evde yapıyordu tuvaletini kumuna eğitimi var

losive

2 aylık sahiplendiğim evde yapıyordu tuvaletini kumuna eğitimi var

tamam endişelenmeye gerek yok günde bir veya birden çok kez yapabilirler. eğer kakasını yapmazsa 2-3 gün biraz zeytinyağ içirebilirsiniz. yaş mama da verebilirsiniz kabızsa iyi gelecektir. hayırlı olsun uzun mutlu sağlıklı yillar dilerim