Arkadaşlar Kedim Battaniyemi Yumuruyor

Febrars

Bi tane peluş battaniyem var kedim onu ısırıp patileriyle yumuruyor başka bir şeye yapmıyor bu hareketi neden acaba

2 CEVAP

ilkbalecem

Yavru kediler annelerini emerken, annelerinin göğüslerine sütun daha çok gelmesi için aynı hareketi yaparlar. Yani muhtemelen alışkanlıktan doğan bir davranış
İkinci ihtimal olarak kedinizi gözlemlediğinizde ciftlesme pozisyonunda ise ciftleşmek istiyor da olabilir

6_zeytin

Annelerinden süt emdiklerinde yaptığı bir hareket süt gelmesi için