6 Aylık Kedim Sebepsiz Ağlar Gibi Miyavlıyor

desidero

merhabalar 6 aylık erkek kedim var, son 2 haftadır bir anda ince böyle hafif ağlar gibi uzun miyavlamaları oluyor, bakıyorum yanına gttiğinde bir sıkıntısı gözükmüyor. kucağıma alıyorum miyavlamıyor. günde 10-15 kez 1 dk civarında böyle miyavlamalarına denk geliyorum. acaba ergenlik vs den mi böyle yoksa ciddi bir sıkıntısı olabilir mi?

4 CEVAP

pablopicasso

Ergenliğe hoşgeldiniz😻

desidero

teşekkür ederim, yapmam gereken dikkat etmem gereken ya da onu rahatlatacak bir şey var mı

Canı sıkıldığını için miyavliyor olabilir çünkü siz yanina gidince susuyormuş...

pablopicasso

Bol bol sevin. 🥰

Ve gelişimini takip edip, veterinerinizle de görüşüp kısırlaştırmayı düşünmeye başlayın derim😻