Lütfen Bakın Korkuyorum

Nurayyksel

Az önce sokakta yaşayan kedimize kavurma verdik sokakta baktığım kedi kustu bugün birşey olur mu sanırım tarihi geçmişti

3 CEVAP

yoğurt verin. kefir de olabilir. taze su koyun ve gözlemleyin.

Renklipati

Allah'tan kusmuş atmış midesinden soğuk olmayan yoğurt verin gözlemleyin halsizlik sürekli uyku hali varsa vere, götürün yada danışın zehirlenmeye karşı

Zeeelis

Bazen iştahlı kediler çok hızlı yediği için de böyle kusabiliyor belki öyledir ama yine de çok uzaklaşmasına izin vermeden gözlemleyin su ve yoğurt verin kötü bir durum olursa box yanınızda olsun hemen veterinere gidin bence geçmiş olsun ...