Yavru Kedi Neden Ölür?

irmtnc3

18 Mayıs’ta sokakta baktığım kedilerden biri doğum yaptı ilk doğumu 5 tane yavruladı ben ilk doğuma göre çok faza olduğu için bakamaz dedim yavrular ölür dedim vet ile de görüştük 4 güne kadar bir şey olmazsa artık hepsi Yaşar bakabilir demişti dün tam 1 haftalık oldular fakat 1t tanesi öldü. Niye ölmüş olabilir? Veya hastalıklı olabilir mi? Diğerlerine bulaşı mı eğer hastalık varsa?

2 CEVAP

sokakta diyorsunuz. sokaktalar. viral enfeksiyon olabilir. bir insan öldürmüş olabilir. iç parazit, dış parazit. bir sürü neden var.

irmtnc3

Tam açık yazamamıştım sanırım sokakta doğurdu bizim bahçemizin sınırları içerisinde bir odaya aldık 19 Mayıs günü yani şuna bahçe sınırlarımız içerisindeki bi odadalar duruyor kedi veya insan sorunu olmaz ama parazit 7 günlük kedi de olabilir mi