Kedim Kusmuş, Bu Renk Kusmak Neden Olur, Veterinere Götürmeli Miyim?

nazenininci

Kedim sabah bir çay kaşığının yarısı kadar labne peyniri yemişti. Şimdi şöyle kusmuş, peyniri çıkarttı büyük ihtimalle ama 11 aylık ve ilk defa kusuyor. Çok streslendim, veterinere götürmeli miyim? Genel durumu iyi.

3 CEVAP

Cook

Kediler süt ve süt ürünlerini sindiremez,ishal ve kısmaya sebep olabilir.Gün içinde ikiden fazla kusmazsa ve iştahsızlık,ateş gibi farklı semptomlar da görmediğiniz sürece veterinere götürmenize gerek yok.2 saat mamasını ve suyunu kaldırın midesi dinlensin.Geçmiş olsun çocuğa

nazenininci

Çok teşekkür ederim, masada unutmuştuk peyniri üstünü yalarken yakaladım normalde vermem. Sağ olun 🌹

Cook

Oluyor öyle,bizimki de cheesecake hastası asla affetmez görünce,labneye karşı özel bir ilgileri var sıpaların :)