Kedim Kusmuş, Bu Renk Kusmak Neden Olur, Veterinere Götürmeli Miyim?

nazenininci

Kedim sabah bir çay kaşığının yarısı kadar labne peyniri yemişti. Şimdi şöyle kusmuş, peyniri çıkarttı büyük ihtimalle ama 11 aylık ve ilk defa kusuyor. Çok streslendim, veterinere götürmeli miyim? Genel durumu iyi.

3 CEVAP

Bağırsak ve gastronomi sorunları olabilir. Veterinere goturmenizde fayda var.

Gözlemeye devam edin, dediğiniz gibi peynir ağır gelmiş olabilir.

sherbatsky

bi kaç gün yakından takip edin derim dokunmuş olabilir süt ürünleri vermemeye çalışın bazı kedilerde alerji sorunu oluyo diye duymuştum