Kedim İçin Mama Onerir Misiniz?

iamirem6

Kedim yaklaşık 2 yaşında whiskas mama kullaniyorum ama bazilari iyi degil diyor. Kaliteli guzel bir mama var mi bildiginiz? Yardimci olursaniz sevinirim

9 CEVAP

pongul

brit care cocco (lilly ya da cheeky de olur), farmina matisse uygun fiyatlı güzel mama.
daha yüksek fiyatlı olarak acana grasslands, acana pacifica, petcurean mamalar.

yasement

Yas mama olarak, en kotusu bile kuru mama ile beslemekten iyidir diyen unlu veterinerler var. Uygun fiyatli ve kaliteli buldugum bozita ve animonda mamalarini surekli kullaniyorum memnunum. Bazen natures variety instinct, felix, matisse, schesir aliyorum. Kendim yapiyorum bazen.

Cotontzu_Siri

Eski sorulara bakın. Bu sorunun sorulma sayısı yüzden fazladır her halde.

HAY_DOST

Whiskas çok kalitesiz İĞRENÇ diyebileceğim bir mama hemen değiştirin

yasement

Whiskasta (kuru mamada) ilk icerikte tahillar yaziyordu sanirim. Boyle mamalardan uzak durun. Ilk icerik mutlaka et olmali. Eski sorulari karistirin. Ben nd dusuk tahilli kullaniyorum simdilik memnunuz. Ayni firma urunu olan matisse de daha uygun fiyatli alternatifidir o da kalitelidir bakabilirsiniz.

Cotontzu_Siri

Whiskas, pedigree, bonnie vb. mamalarda yaklaşık %5 et var!!

Tabii ki öneririz :) Ben uzun zamandır Bozita'cıyım güvenerek kullandığım, yüksek ve taze et içeriğine sahip kaliteli bir İsveç maması. Son derece memnunuz size de tavsiye ederim :D

marikbas

Royal Canin kullaniyorum memnunum

pamuk18pamuk

Royal canin kullanıyorum ve memnunum yani bir sıkıntı yok