Denize Gitmek

Ecepablo

Merhaba köpeğim 1.5 aylık denize gideceğiz onda gelebilir mi orda bir evde kalacağız 2 gün denize girdiğimiz sıralar evde kalsa olur mu

4 CEVAP

dilaozdemir_

Öncelikle denizde yanınızda götürmemelisiniz. Zira 1,5 aylık bir köpeğin henüz aşıları bitmemiştir. Aşıları bitmeden bir köpeğin dışarı çıkması maalesef çok riskli. Diğer köpeklerin dışkılarından mikrop vs. kapabilir. Köpeğinizi dışarı çıkarmadan kafesinde sahilde tutmanız ise köpeğiniz için eziyet olacaktır. Ayrıca evde tek bırakmanızın da uygun olduğun düşünmüyorum. Belirttiğiniz üzere orada bir evde kalacakmışsınız. Bu demek oluyor ki köpek de evi tanımıyor. 1,5 aylık bir köpeği, henüz tanıyıp alışmadığı bir evde yalnız bırakmanın sağlıklı olacağını düşünmüyorum. Kendi aranızda nöbetleşe denize gitmek belki bir çözüm olabilecektir. Ama onun haricindekilerin köpek için iyi olacağını sanmıyorum.

blue_hpood

her gün uzun süre yanında vakit geçirip kısa süreli yalnız bırakabilirsiniz fakat 1.5 aylık bir köpek için bu süre çok uzun değil, haberiniz olsun.

Ecepablo

Cevaplar için teşekkürler

mrcasper

gitmeyin daha iyi