Kedim Beni Unutur Mu ?

syuhel

Yazın 1 aylığına köye gitmemiz gerekiyor . bu sürede kedim evde abimle (yada gün içinde ona bakası için birini tutacağız) kalacak . bizi unutur mu ? Yanımızda götürmek itemiyoruz çünkü 18 20 saat yol ve o yolu biz zor çekiyor iken kedimi bu strese sokmak istemiyorum . arabadan korkuyor zaten .

2 CEVAP

Superisi814

Hayir unutmaz .Trip atabilir..

sherbatsky

dönünce belki sizi umursamaz bi kaç gün küser ama siz ona onunla ilgilendiğinizi gösterirseniz sonra normale döner ıslak mama ile gönlünü alırsınız