Aileme Nasıl Kedi Sahiplenmeye İkna Edebilirim

british

ben neredeyse 3 aydır ailemden kedi istiyorum önceden kediden korkardım ama artık onlardan korkmuyorum onları sevebiliyorum benim etrafımda kedisi olan arkadaşlarım var. annem onlardan özendiğimi düşünüyor ve izin vermiyor babamda annem izin vermediği için hayır diyor nedenini anneme sorduğumda bizim aile yapımıza uygun değil sen okula biz işe gidiyoruz o kediye yazık ayrıca sen benim böyle bişeyi kabul edebileceğimi düşünüp nasıl bir teklifle gelebilirsinn diye soruyor ben sporcu olduğum için aylık bi gelirim var bakım ihtiyaclarrının bi kısmını karşılayabileceğimi söylüyorum ama maddi bi problemimiz yok diyor sizce onu nasıl ikna edebilirm

7 CEVAP

HAY_DOST

Etmeniz zor ayrıca o kediye de yazık evde tek başına uzun vadede kalamaz

Lunasibirya

Ama birazını karşılaya bilecekssin ya hasta olursa onunla kim ilgilenecek kaliteli mama, aşılar yataklar kumlar bunların hepsi gerekli

KedimVar

Cotontzu_Siri benim de aynı. Eve bir fil alsak bile babamın umurunda olmaz. :D Sorun annem. Ama sonunda kediyle köpek arasında bir seçim yapacaktım ve annem kedilerin fotoğrafını gösterince dayanamayıp kediyi seçmiştim. Hayatımda verdiğim en doğru karar. :))

Cotontzu_Siri

ben 9 yıl ısrar ettim, üstelik izin vermeyen sadece annemdi!!

hmyrylmz

Kediye yazık olur evde uzun süre tek başına kalınca :/

TarcinBey

Ben annemle yaşıyorum kediyi almaya gittiğim gün bile getirme demişti ama onunla birlikte kalmaya başladıkça benden daha çok seviyor şu an ikna konusunda eve tutup getirseniz de bir süre sonra Alışıl severler ama evde sürekli tek kalacaksa almayın

burakbyk

aynı sorun bendede var evde hayvan mı beslenir diyorlar ama bana göre iyi yani hem arkadaş oluyor hemde bi canlıya sıcak yuva kazandiriyorsun en sonunda onlar yokken alıcam bi kopek alisirlar zamanla :D