Sabah Bi Uyandık Kedim Yerinde Durmuyordu Tuvaletini Yaptı Mamadını Verdim Biraz Yedi

hilal34

Mamayı beğenmediği için mi böyle yaptı acaba? sonrada girmediği oda kalmadı camlara kapılara çıkıp mırladı saatlerin sonunda aradan biyerden çıkıp aşşağılara inmiş kafası isterse geliyor yoksa evde tutamıyorum çok hırçın bi bakıyorsun duruyor sonra yine aynı hırçınlık
veterinere zor gidiyor bu davranışları ne olacak bilmiyorum

1 CEVAP

ceren_6

Yavruysa oyun ilgi istiyordur deprem haberciside olabilir sabah kedilerin sitres attığı zaman dilimi veterinere kimse götüremiyor taşıma kabına girmiyorsa doğal biraz oynatın ilgilenin