Kedimin Gözüne Kendi Tüyü Kaçtı Birşey Olur Mu Başına Gelen Varmı Acil...

schemsire

Kedimin gözüne kendi tüyü kaçtı.

4 CEVAP

schemsire

Ayy çok teşekkur ederim içim içimi yedi aramadığım veteriner kalmadı çok korktum. Bizim kirpik kaçınca batıyor ya batıp canını acıtır diye korktum elimi yıkayıp almaya çalıştım bu sefer de alamadım sonra kıstı az gözünü şuan düzeldi 😟

Gelyahron

Kendiliğinden çıkar

Dobbyko

Hayvanlar kendileri halledebiliryorlar çoğu işlerini ama biz her dakika her şeylerini incelediğimiz için sürekli anksiyete krizleriyle dolaşıyoruz evin içinde. ☺️

tyguler

benim kedimin tüyu de hep giriyor. göz kendini sulandırıyor o zaman gidiyor bizde