Kedim Ayağını Sıkıştırdı

merhaba, biraz önce çekmeceli dolap açıktı ve kedim oraya girdi. bir anda atlayayım derken ayağını sıkıştırdı. biraz havada tuttu sonra düzeltti. ben biraz buz tutmayı denedim ama kedim aşırı korktu. ne yapmam gerekiyor

2 CEVAP

yürümesinde problem yoksa şişlik ve çizik yara izi yoksa problem olucağını düşünmüyorum varsada veterinere götürebilirsin

simbakedi

ayagini kontrol edin tirnaklarinda va bir sey var mi. topallama ya da aci aci bagirma yoksa sorun yoktur