Bu Kedi Cins Olabilir Mi?

mimininanne

Evet tekir fakat gözleri vs. cins gibi peki ya sizce?

17 CEVAP

Tekirish sokak fold.

gulsundusmez

cins lafını kaldırın artık ırk bu kedi tekir ırkından .sonra aptal bazıları gelip cins değil sokak kedisi diye çömkürecek. Onlara da Osmanlı soyundan gelmediği için sokak insanı diyesim geliyor

alicebrown

tekir

Tekirsh.
Buradaki kullanıcı abimiz demişti. Hala severim kullanmayı
:)

mimininanne

Cins diye hasta olan kedilere söyledikleri için bu şekilde sprdum ki kedinin o kedinin soyundan gelip hasta olması beni üzer. Neymişte cins demeyin falan ne alaka abartmayın.

blue_hpood

sokak kedisi. cins değil.

pablopicasso

Soke- Tekir

CalicoMinos

Olabilir exotic Shorthair

CalicoMinos

Olabilir exotic Shorthair

CalicoMinos

Olabilir exotic Shorthair

CalicoMinos

Olabilir exotic Shorthair

CalicoMinos

Olabilir exotic Shorthair

alicebrown

tekir

Zeeelis

tekirish fold bu nerde görsem tanırım.

mrcasper

evet bir cins kedi ve cinsi tekir cins olması için illa scottish british vs mi olmak zorunda