Tesekkurler Petlebi!!

violetsmom

soru cevap kismi evet ama hediyeler icin cok teswkkur ederim🥰🥰

9 CEVAP

tyguler

tüm stoğu size gondermişler 😅😅😅😅😅

CalicoMinos

Nasıl yaptın bunları kazanmak için benim de ihtiyaçım var çünkü

Eylulleydi

Ay şu an neredeyse tüm kuru mamalara dehşet hediye bağlamışlar görünce ben şok oldum :D Normalde diğer ay alacağım mamaları şimdiden aldım aşırı karlıya geldi

violetsmom

😁😁😁

CalicoMinos

Nasıl yaptın bunları kazanmak için benim de ihtiyaçım var çünkü

CalicoMinos

Nasıl yaptın bunları kazanmak için benim de ihtiyaçım var çünkü

CalicoMinos

Nasıl yaptın bunları kazanmak için benim de ihtiyaçım var çünkü

tyguler

@Haticea 10 kglik mama alınca gönderiliyor

violetsmom

10kg degil 3 kg aldigim halde bu kadar hediye gonderdiler gercekten cok memnun kaldim hem kendi kedim hem de sokaktaki kediler bayilarak yedi