Köpeklerimin Mamalarını Değiştirmek İstiyorum (Acil )

HAY_DOST

Anket

Profine
(3 oy)
Bozita
(0 oy)
Brit care tahılsız
(1 oy)
Diğer (yorumlara yazdim )
(1 oy)
Toplam (5 oy)

Merhaba çoğu üye bilir sokak köpeklerine bir çiftlik kurduğumuzu
Sorunun linkini bulamadım ama kısaca özet geçeyim
Her köpeğin aşıları var ve hepsi yaşı gereği kısır (çoktan kısır mama kullandık hepsine kısır mama kullanmalısın ya da.şu şu kısır mamayi öneririm demeyin)
Her köpeğin kendi mama kabı var çok büyük bir arazide kapalı duruyorlar (alan citlerle tamamen kaplı üst taraf da dahil )
Suları eksik olmuyor
Golosi kuzulu ara sıra balıklı kullaniyorduk ama simi daha iyi bir mamaya geçmek istiyoruz sizce hangi markayı alabilirim?
Bunlar pek kaliteli mamalar değil ama 15 kilosu 200 tlyi aşmayacak mama arayışındayiz bu zorlarsa 250ye de çıkabilir lütfen acil öneride bulunur musunuz sipariş vereceğiz

23 CEVAP

HAY_DOST

Siz soruyu okumadınız galiba 200 tlye geçmeyecek mama arıyorum zorlasa 250ye kadar çıkabilir tamam ben brit care alacağım

Luckyssss

***********nda fiyatları çok iyi

HAY_DOST

Sadece ************a güveniyorum pet siteleri dışında kararımı verdim ayrıca siz küçük mamalardan bahsediyorsunuz ben ise 53 tane köpekten bahsediyorum

HAY_DOST

Yani? Hem petlebi kazık bir site herşeyi 3 katına satıyor ayrıca ben adult kargo breed arıyorum ************ dan alıcam daha ucuza

HAY_DOST

Bu uzun yazınız için teşekkür ederim evet bu büyük bir yük
Hepsine özel mama kabı klubeler oyuncaklar vs. Onlarca masraf çıktı ama olsun hepsini kendim karsilayacagim yani babamla birlikte =)