Köpeklerimin Mamalarını Değiştirmek İstiyorum (Acil )

HAY_DOST

Anket

Profine
(3 oy)
Bozita
(0 oy)
Brit care tahılsız
(1 oy)
Diğer (yorumlara yazdim )
(1 oy)
Toplam (5 oy)

Merhaba çoğu üye bilir sokak köpeklerine bir çiftlik kurduğumuzu
Sorunun linkini bulamadım ama kısaca özet geçeyim
Her köpeğin aşıları var ve hepsi yaşı gereği kısır (çoktan kısır mama kullandık hepsine kısır mama kullanmalısın ya da.şu şu kısır mamayi öneririm demeyin)
Her köpeğin kendi mama kabı var çok büyük bir arazide kapalı duruyorlar (alan citlerle tamamen kaplı üst taraf da dahil )
Suları eksik olmuyor
Golosi kuzulu ara sıra balıklı kullaniyorduk ama simi daha iyi bir mamaya geçmek istiyoruz sizce hangi markayı alabilirim?
Bunlar pek kaliteli mamalar değil ama 15 kilosu 200 tlyi aşmayacak mama arayışındayiz bu zorlarsa 250ye de çıkabilir lütfen acil öneride bulunur musunuz sipariş vereceğiz

23 CEVAP

ursaminor

Bu türden yüksek miktarlı alımlarda *************'dan ziyade sitelerin kendisinden teklif isteyebilirsiniz, unutmayın.
Mesela petzimo'nun böyle özel bir sayfası bile var. http://www.petzimo.com/index.php?do=form/dynamicFormView&fid=3
İstediğiniz mamayı, aylık/haftalık miktarı yazıp size teklif vermelerini isteyebilirsiniz.

Ayrıca bu türden çiftliklere destek olmak isteyenler mevcut. İsterseniz çiftliğin ve sakinlerinin fotoğraflarını paylaşarak, dileyenlerin mama yardımı yapmasını da sağlayabilirsiniz. Yaptığınız güzel bir şey, ancak bu ağır bir yük, sizlerle paylaşmak isteyen iyi insanlar olabilir.

Cotontzu_Siri

Brit care tahılısın fiyatı acana ile aynı neredeyse

Cotontzu_Siri

Tahılsızın*

Cotontzu_Siri

Brit care somonlu tahılsız 12 kilo ortalama 300 tl. Acana classics wild coast 11.4 kilo ortalama 280 tl. Bu durumda, bir insan neden brit care alsın ki?

yasement

Brit care tahilsiz bence. Evcillere agir gelebiliyor tahilsiz mamalar ama ciftliktekilere iyi olur.

HAY_DOST

Yani? Acana çok fazla pahalı biz onu alamayız bir an öyle düşüncemiz vardı ama bizim de bir miktarimiz var

HAY_DOST

http://urun.************.com/evcil-hayvan/brit-care-somonlu-tahilsiz-buyuk-irk-yetiskin-kopek-mamasi-12-kg-2-adet-lets-bite-odul-hediye-288591403

Cotontzu_Siri

Onu almayın demek istedim. Fiyatına değmez. Dr. Sacchi, golosi, pro choice kullanabilirsiniz

HAY_DOST

http://urun.************.com/evcil-hayvan/profine-kuzulu-hipo-alerjenik-yetiskin-kopek-mamasi-15-kg-292325326

HAY_DOST

Onlar çok berbat ya
Kalitesiz verdiğim linklerden sizce hangisi alayım

HAY_DOST

Link atmaya devam ediyorum

HAY_DOST

http://urun.************.com/evcil-hayvan/bozita-naturals-lambrice-kuzu-etli-yetiskin-kopek-mamasi-12-kg-293323110

Luckyssss

Now fresh al o zaman hem tahılsızda dediğin fiyatın üstünde de degil

HAY_DOST

http://urun.************.com/evcil-hayvan/now-fresh-adult-tahilsiz-hindili-somonlu-ve-ordekli-yetiskin-kopek-mamasi-11-3kg-289067520

300 tl???

Cotontzu_Siri

Brit care'den iyidir